The real difference in real's service
The real difference in real's service
" Predám aj Hrad"
" Predám aj Hrad"
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

predaj, penzión vo Veľkom Mederi, možnosť dostavby, 24 lôžok

Cena:
285 000,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Dunajská Streda
Obec: Veľký Meder
Ulica: Dunajská
Kategória: Hotely a reštaurácie
Druh: penzión
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Vek objektu: 0
Úžitková plocha: 441 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Parkovanie:vyhradené parkovanie
 
ID inzerátu:182685

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj čiastočne zariadený penzión vo Veľkom Mederi. Nachádza sa v tichom prostredí len 15 minút chôdze od termálneho kúpaliska a centra mesta. Penzión so zastavanou plochou 441m2 leží na pozemku o rozlohe 806m2. V súčasnosti je možné umiestniť na izbách 24 lôžok. Viaceré izby majú priestranné terasy. Na prvom poschodí je kuchyňa s jedálňou a v podkroví spoločenská miestnosť. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka a kanalizácia. Za penziónom je pripravená základová doska so všetkými inžinierskymi sieťami, ktorá umožňuje v prípade potreby rozšíriť ubytovaciu kapacitu o 6 až 10 apartmánov.
Na prízemí sa nachádza recepcia, ktorú je možné v budúcnosti využiť na ubytovanie minimálne pre dve osoby. Ďalej sú na prízemí 3 izby o rozlohe od 15m2 do 21m2, technická miestnosť a kúpeľňa s toaletou, ako aj schodisko.
Na prvom poschodí sú 3 izby o rozlohe od 16m2 do 21m2, dve z nich majú terasu. V jednej miestnosti je umiestnená toaleta s umývadlom a v druhej je vaňa s toaletou a umývadlom. Na tomto poschodí je aj kompletne vybavená kuchyňa s jedálenským kútom a špajzou.
V podkroví sú dve izby o rozlohe 17,5m2 a 20m2 a veľká spoločenská miestnosť, ktorú je možné prerobiť na dve ubytovacie jednotky o rozlohe o 14,2m2 a 15,6m2. Na poschodí sa nachádza vaňa a toaleta s umývadlom. V celom podkroví sú všetky stropy a podlaha obložené tatranským profilom.
Všetky izby sú nepriechodné so samostatnými vchodmi, sú vybavené lôžkami a nábytkom vyrobeným na mieru. V miestnostiach je na podlahe položená dlažba,televízna a internetová prípojka.
Parkovanie je možné vo vnútri areálu v ktorého zadnej časti sa nachádza pekne udržiavaná záhrada.
Podľa pripravenej technickej dokumentácie je možné zvýšiť existujúci štandard ubytovania, vybudovaním samostatných toaliet a sprchovacích kútov na každej izbe. Objekt je možné využiť aj ako celoročné ubytovanie pre seniorov. Ekonomické prepočty hovoria o návratnosti investície od 4 do 8 rokov v závislosti od obsadenosti lôžok počas roka.
Kúpeľné mesto Veľký Meder ponúka okrem liečivej termálnej vody, ktorú je možné využívať na kúpalisku Termal Corvinus po celý rok, aj mnohé ďalšie aktivity. Súčasťou termálneho kúpaliska sú aj sauny, magnetoterapia, soľná jaskyňa a samozrejmosťou je široká ponuka reštaurácií a bufetov. V meste je taktiež možné využiť tenisové kurty, jazdecký areál, prípadne zúčastniť sa rybolovu. V okolí sú mnohé cyklotrasy a turistické chodníky, nakoľko je mesto situované v blízkosti lesa. V kúpeľnom meste je plná občianska vybavenosť a množstvo supermarketov, Billa, Lidl, Jednota a taktiež pekná pešia zóna s mnohými obchodmi a reštauráciami.

Cena 285 000 € zahŕňa: províziu realitnej kancelárie, kompletný právny servis.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Mária Barteková
Telefón:0903248445
E-mail:maria.bartekova-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.