The real difference in real's service
The real difference in real's service
" Predám aj Hrad"
" Predám aj Hrad"
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

predaj, 3-izbový slnečný byt novostavba - súkromná rezidencia na Kolibe, terasa, parking, JZ orientácia, so zariadením

Cena:
1,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava III
Obec: Bratislava-Nové Mesto
Ulica: Na pažiti
Kategória: Byty
Druh: 3 izbový byt
Úžitková plocha: 104 m2
Stav objektu: novostavba
Poschodie: 1 / 6
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón:áno
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:garážové státie
 
ID inzerátu:182705

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj 3 izbový byt Bratislava-Nové Mesto, Na pažiti. Plocha: úžitková 93m2+ balkón 7,75+pivnica 7,06m2 v súkromnej rezidencii Podkolibská na ul. Na pažití. Byt je umiestnený na poschodí iba s jedným ďalším bytom. Pri dverách má zabudovaný elektrický vrátnik. Je pripravený v stave holobytu, ktorý je možné po dohode priviesť do štandardného vybavenia. K dispozícii parkovanie buď v krytej parkovacej zóne alebo v podzemnej garáži, ktoré sú súčasťou objektu. Cena na vyžiadanie.
Podkolibská rezidencia je záverečnou etapou výstavby komplexu bytových domov na začiatku Koliby zasadený v krásnom prostredí zelene a rozsiahleho parku s nádherným výhľadom od úpätia Malých Karpát až na Bratislavský hrad. Nadväzuje na výstavbu bytových domov Na pažiti, Rezidencia I a Rezidencia II a je určený pre náročnejšieho klienta, ktorý má nároky nielen na kvalitu bývania, ale aj na krásne prostredie a rýchlu dostupnosť do centra mesta.
Prístup k Podkolibskej rezidencii je riešený súkromnou príjazdovou cestou s kontrolovaným vjazdom od Jaskovho radu alebo cez privátne schody z Podkolibskej ulice. Priamo pred domom je zastávka MHD. Koliba ako mestská časť Bratislavy je jednou z najkrajších, najluxusnejších a najvyhľadávanejších lokalít Bratislavy. Nechýba tu nič zo štandardov občianskej vybavenosti a dopravné spojenie s inými mestskými časťami je bezproblémové a centrum mesta je dostupné aj krátkou pešou prechádzkou. Každý z bytov má terasu alebo balkón a výhľad na mesto alebo do zelene parku a okolitých záhrad.

Maklér:

makler
Maklér:Mgr. Mária Barteková
Telefón:0903248445
E-mail:maria.bartekova-ZVNC-gmail.com

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.